İletişim Bilgileri

Adres: Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa Odunluk Mh. Akpınar Cd. No:17 16110 Nilüfer / Bursa

Konum: 40°,12', 36,98” Kuzey ve 28°,59', 54,18” Doğu

Tel: 444 33 16 (Pbx) & 0224 800 0 800
Faks: 0 224 453 50 03

E-posta          : info@cpbursa.com
Rezervasyon  : rezervasyon@cpbursa.com
Satış  : sales@cpbursa.com
İletişim Formu
  Ad Soyad alanı boş geçilemez!
  E-Posta alanı boş geçilemez!

Ulaşım Bilgileri


“Crowne Plaza Bursa Convention Center and Thermal Spa Bursa - İzmir yolu üzerinde Nilüfer semtinde, Odunluk mevkisinde, Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi nin yanındadır.

İstanbul yolundan araç ile gelinirken İzmir istikameti tabelaları takip edilmelidir.

Mudanya yolundan gelirken İzmir yolu kavşağı takip edilmelidir.

Şehirlerarası otobüs terminalinden taksi ve belediye otobüsüyle gelebilirsiniz.

Ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyesi ulaşım hizmetleri olan Helitaksi ,BUDO, Seabird hizmetleri ve İDO Hızlı feribot ile ulaşım sağlayabilirsiniz “

E-posta Bilgileri

General Manager Director of Sales and Marketing
Mehmet Kalyoncu Hülya Ergüler
mehmet.kalyoncu@cpbursa.com hulya.erguler@cpbursa.com
   
Accounting Manager Housekeeping Manager
Mustafa Arabacı Elmas Camcı Şengün
mustafa.arabaci@cpbursa.com elmas.camci@cpbursa.com
   
Rooms Division Manager Purchasing Manager
Okan ÖKTENOĞLU Selçuk Atabekoğlu
okan.oktenoglu@cpbursa.com selçuk.atabekoglu@cpbursa.com
   
Front Office Manager Information Technology Manager
Mustafa Poçukoğlu Selçuk Rusatçı
mustafa.pocukoglu@cpbursa.com selcuk.rusatci@cpbursa.com
   
Executive Chef Nymphaea Spa Manager
Nizamettin Ceylan Gamze Yılan
nizamettin.ceylan@cpbursa.com gamze.yilan@cpbursa.com
   
F & B Manager Human Resources Executive
Ahmet Özdemir Rıfat Karslı
ahmet.ozdemir@cpbursa.com rifat.karsli@cpbursa.com
   
Chief Engeneering Security Manager
Mehmet Erturk Hakkı Gürel
mehmet.erturk@cpbursa.com hakki.gurel@cpbursa.com
   
Info
info@cpbursa.com